Kurumsal Ürünlerimiz E-Katalog Referanslar İletişim
Kurumsal
Kurumsal
Misyon & Vizyon
Kalite ve Belgelerimiz
Referanslar
Iletisim
 
  Kurumsal


1956 yılından günümüze tecrübesi ve bilgi birikimi ile ülkemize hizmet etme heyecanını ve çalışanları, müşterileri ile hep geleceğe yönelik davranış tutkusuyla ticaret hayatına başladığımız günden bu yana heyecanımızı, canlılığımızı ve güçlülüğümüzü hiç kaybetmedik. Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar pek çok zorluğun üstesinden gelmiş, gelişme sırasında çeşitli engelleri aşmış olarak, geçmişimizi değerlendirdiğimizde daha iyi bir gelecek kurduğumuza inanıyoruz. Başardıklarımızdan gurur duyuyoruz.

Firmamız üretim kapasitesi olarak kendini sürekli geliştirmekte ve son teknolojiyi kullanmakta olup, kalite ve termin süresinden ödün vermemek için bağımsız denetleme kuruluşlarından dönemsel olarak denetlenmektedir. ( Sosyal denetimlerimiz İntertek tarafından yapılmakta olup, Kalite yönetim sistem denetlemeleri SGS tarafından yapılmaya devam etmektedir.)

Türkiye'de öncü Dünya'da da boy göstermenin gururunu yaşayanlardanız. Her zaman daha iyisini başarmak için çalışkan ve disiplinli, içinde yaşadığı topluma ve tüm insanlığa karşı dürüst ve saygılı ve ülkemize karşıda sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bizi farklı kılan sadece bugün değil, her dönemde ve uzun vadede başarılı kılacak ve sürekliliğini garantileyecek olan bu düşünce kültürümüzdür. Firmamız bünyesinde çalışan tüm yönetici ve çalışanlarımız bu kültürü benimsemişlerdir. Önümüzdeki yıllar için hedefimiz nettir. Farklı ürün ve hizmetlerimizle her geçen yıl daha fazla insanın tercihi olmak, dünya pazarındaki payımızı artırmak. Bunu başarmak için rekabetin bir adım önünde kalmak. AR-GE, yenilikçilik, kalite standartlarıyla ve verimlilikle ülkemizde öncü olmaktır.


ANA İLKELERİMİZ

· Tüm faaliyetlerimizde, Devlete, müşteriye, personele, alt ve yan sanayiye daima dürüst davranmak.
· Çalışmalarımızda doğamızı, enerjimizi ve kurum içi sosyal dengemizi korumak.
· Müşteri isteklerini öncelikle yerine getirerek yönlendirmek.
· Kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteri memnun olsa dahi ona daha iyisini vermeye çalışmak.
· Tüm personeli kendine çalışır duruma getirerek, sahiplenme duygusunu aşılamak.
· Kurumsallaşmış faaliyetlerimizi sistem ve prosedürlere bağlamış bir kurum olarak ekip çalışmasını
önde tutmaktır.

 

designed & developed by TREDEAL.com